Літнє оздоровлення дітей в дошкільному закладі

/Files/images/730728q2xwb9dccn.gif

Як же дітям не радіти, коли їх голубить літо!

Як жадібно ми чекали на красне літечко, як знудилися за лагідною літньою дниною! І ось – довгождана мить – сонячні промінчики ніжно пестять наше тіло. Вся природа розкрилася назустріч теплу і замерехтіла дивограєм барв. Милують око луки, вигаптовані дивовижними квітковими візерунками. Зелені шати лісів вражають багатством відтінків. Напрочуд дзвінкою і голосистою, духмяною і смачною постає перед нами літня пора. Вона дарує нам усім радість милування красою природи, дивує розмаїттям естетичних проявів, неможливо проминути цю неповторну красу, не оцінивши щедрості рідної землі.

Наш дитсадок в літню пору, теж змінює своє вбрання – клумби починають буяти своїм різнобарв’ям, дитячі городи наповнюються овочевими культурами та зеленню, майданчики – зазивають малюків пограти у різні ігри на м’якенькому килимі із різнотрав’я.

/Files/images/8 - копия.jpeg/Files/images/9 - копия.jpeg

Організовуючи літнє дозвілля дітей перед нами стоїть декілька завдань:

·Охопити системним оздоровленням і загартуванням усіх дітей дошкільного закладу, шляхом введення гнучкого динамічного режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі.

·Допомогти дітям сформувати екологічну свідомість, закріплюючи набуті протягом року знання про природу, використовуючи для цього прогулянки, екскурсії, піші переходи, спостереження, бесіди, працю в природі.

·Продовжити роботу над створенням розвивального середовища на ігрових майданчиках дитячого закладу, над оформленням та доглядом за клумбами, за городніми ділянками та закріпленим майданчиком.

·Вправляти вихованців у безпечній та доцільній поведінці, формувати екологічну культуру, здоровий спосіб життя, свідоме ставлення до довкілля.

/Files/images/100_7513.JPG/Files/images/100_7641.JPG/Files/images/100_7647.JPG/Files/images/P6220421.JPG/Files/images/Фото0054.jpg/Files/images/Фото0096.jpg/Files/images/100_7590.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 611